Producenci
Olej kukurydziany 500ml Oleofarm
Opis
Olej kukurydziany uzyskiwany jest z zarodków kukurydzy metodą tłoczenia na zimno. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i złocisto-pomarańczowym kolorem. Stanowi idealne uzupełnienie dań przygotowanych na zimno oraz sałatek, surówek, dipów i majonezów.
Wartość odżywcza 100 ml
| Wartość energetyczna (energia) | 3396 kJ/826 kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 91,8 g |
| kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 29,1 g |
| kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 50,7 g |
| Węglowodany, w tym: | 0 g |
| cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Pozostałe:
Omega-6 (kwas linolowy) 49,9 g
Omega-9 (kwas oleinowy) 28,5 g
Producent: Oleofarm Sp. z o.o. ul. Mokronoska 8; 52-407 Wrocław